O nas

BiegWydarzen.pl

O nas

Bieg Wydarzeń powstał z myślą o osobach, które interesują się sportem i jednocześnie cenią sobie aktywne spędzanie czasu. Pomysł utworzenia firmy narodził się z pasji do sportu dwóch kolegów. Celem firmy jest przede wszystkim zachęcenie społeczności do aktywności fizycznej w trosce o lepsze samopoczucie, kondycję, dobrą formę, a przede wszystkim zdrowie.

Ideą firmy jest tworzenie wyzwań o charakterze sportowym, nawiązującym do wielkich wydarzeń i rekordów świata sportu. Będą to wydarzenia związane nie tylko z biegami. Intencją jest stworzenie eventów związanych także z innymi dyscyplinami sportu takimi jak: lekkoatletyka, piłka nożna, koszykówka itd.

Zaczynając od czerwca na stronie będą pojawiały się wydarzenia – po jednym każdego miesiąca. Miesiąc, w którym będzie odbywało się dane wydarzenie, będzie nawiązywał do daty, w którym miało miejsce dane wydarzenie sportowe. Pomysły będą odnosiły się do aktywności Polaków na arenach międzynarodowych, a także do rekordów, które nie zawsze były ustanowione przez naszych rodaków.

Po każdej ukończonej aktywności istnieje możliwość zdobycia medalu, nawiązującego do dodanego wydarzenia. Zostanie on wysłany do każdego, kto potwierdzi wykonanie zadania oraz opłaci pakiet. Odznaka, wisząc na ścianie ma za zadanie przypominać o osobistych osiągnięciach, upamiętnionych wydarzeniach, a także motywować do dalszej pracy!

Uwaga! Przy poszczególnych wydarzeniach będą przydzielane nagrody niespodzianki do losowo wybranych uczestników.

Do dzieła! 🙂

BiegWydarzen.pl

Dlaczego BiegWydarzen.pl?

Kim jesteśmy?

TEAM

Filip Kamiński

Biegacz

Wojciech Pekrul

Triathlonista, Biegacz
Minimum 4 characters

Ta strona używa ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów dla lepszego dostosowania treści do użytkownika. Aby w pełni korzystać w nasze serwisu zaakceptuj zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę zawsze możesz wycofać.